Strona: XXII Olimpiada Języka Angielskiego / Centrum Języków Obcych

XXII Olimpiada Języka Angielskiego

2021-01-24
Zaczynamy zapisy na XXII Olimpiadę Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych.

Ze względu na ograniczenia związane z pandemią, pierwszy etap odbędzie się online w formie
testu
na platformie TEAMS.

Celem Olimpiady jest sprawdzenie kompetencji językowych studentów w zakresie języka ogólnego,
technicznego, a także podstawowej wiedzy o krajach angielskiego obszaru językowego.

Etap I odbędzie się w piątek 12.03.2021 w godz. 16.30-18.30

Wszelkie informacje są już dostępne na stronie Organizatora:

Zapisy na Olimpiadę potrwają do 15.02.2021 na formularzu znajdującym się pod linkiem:

ZAPISZ SIĘ TUTAJ

Dodatkowych informacji na naszej Uczelni udziela koordynator Olimpiady, mgr M.Doroszkiewicz, mdoroszk@prz.edu.pl

Gorąco zapraszamy do udziału!