Strona: Wizyta delegacji niemieckiej (27-28.10.2016) / Centrum Języków Obcych

Wizyta delegacji niemieckiej (27-28.10.2016)

W dniach 27-28.10.2016r. gościła na naszej Uczelni delegacja z Niemiec, z miast  Iserlohn, Haagen i Soest.

Uczelnię Technische Hochschule Sudwestfallen reprezentowali : Prof. Dr-Ing. Anne Schulz-Beenken, Prof. Dr. Meike Barfuß i Prof. Dr.-Ing. Alfons Noe, przedstawiciele wydziałów Mechanicznego i Elektrycznego na ich rodzimej Uczelni.

Celem wizyty było ustalenie wspólnych założeń dotyczących rozpoczęcia wzajemnej współpracy międzyuczelnianej oraz międzynarodowej, stworzenie projektu nowego kierunku studiów niemieckojęzycznych na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa, prężnej wymiany kadry naukowej i studentów, ustaleń pisania prac dyplomowych w dwóch językach oraz uczestniczenia we wzajemnych projektach naukowych.