Strona: XXI Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych / Centrum Języków Obcych

XXI Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych

2019-10-18

Szanowni Państwo,

w imieniu Centrum Języków i Komunikacji Politechniki Poznańskiej oraz organizatorów XXI Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych chciałabym bardzo serdecznie zaprosić Państwa studentów do udziału w jej kolejnej edycji.

Olimpiada jest coroczną, dwuetapową imprezą, w której studenci I, II i III stopnia z całej Polski współzawodniczą w znajomości języka angielskiego. Patronat honorowy nad Olimpiadą corocznie obejmują Rektor Politechniki Poznańskiej, Prezydent Miasta Poznania oraz Konsulowie Honorowi Wielkiej Brytanii i Irlandii. Najlepsi studenci otrzymują wartościowe nagrody.

Daty:

Etap I – test pisemny wewnątrzuczelniany – 6.12.2019 r. (piątek), godz. 15:15;

Zapisy do dnia 22.11.2019 r.- zgłoszenie poprzez formularz rejestracyjny:

FORMULARZ ZAPISÓW NA OLIMPIADĘ TECHNICZNĄ

Etap II (na terenie Politechniki Poznańskiej):

Eliminacje pisemne – 24.04.2020 r. (piątek), godz. 12:00

Eliminacje ustne – 24.04.2020 r. (piątek), od godz. 15:15

Prezentacje (10 studentów z najwyższą liczbą punktów po eliminacjach pisemnych i ustnych) – 25.04.2020 r. (sobota), godz. 9:30

W razie pytań, proszę o kontakt na mdoroszk@prz.edu.pl

Koordynator XXI Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych na Politechnice Rzeszowskiej Małgorzata Doroszkiewicz