Strona: Święty Mikołaj w SJO / Centrum Języków Obcych

Święty Mikołaj w SJO

2017-12-06

Dzisiaj w SJO zawitał niespodziewanie Święty Mikołaj. Przybył ze słodką niespodzianką i odwiedził wiele grup odbywających lektoraty w naszym budynku. Rozmawiał ze studentami, zadawał mnóstwo pytań i zachęcał do solidnej nauki języków obcych. Co najważniejsze, mówił wyłącznie po angielsku. Wzbudził ogromne zainteresowanie i radość, i z pewnością uprzyjemnił nasze zajęcia. Zapewnił, że przybył tu w nagrodę za doskonałe sprawowanie studentów PRz, ich zaangażowanie w lektoraty, oraz podkreślał, że świetna znajomość języków obcych jest ich atutem.

Bardzo jesteśmy wdzięczni za jego wizytę i żywimy nadzieję, że odwiedzi nas również w przyszłym roku.