Strona: PoliTALK 2022 / Centrum Języków Obcych

PoliTALK 2022

2022-04-04

PoliTALK- druga edycja konkursu z wystąpień publicznych dla studentów PRz

Centrum Języków Obcych zaprasza wszystkich studentów PRz do wzięcia udziału w drugiej edycji PoliTALK – konkursu z wystąpień publicznych w trakcie którego zakwalifikowani prelegenci wystąpią na scenie i wygłoszą przed gronem studentów oraz nauczycieli przygotowane przez siebie kilkuminutowe wystąpienia.

Konkurs PoliTALK organizowany przez Centrum Języków Obcych przy współpracy z Działem Współpracy Międzynarodowej odbędzie się 12.05.2022 o godzinie 12:00. Konkurs skierowany jest do studentów Politechniki Rzeszowskiej, którzy zgłoszą chęć uczestnictwa poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego w terminie do 30.04.2022. W trakcie wydarzenia ocenione zostaną prezentacje uczestników, a autor najwyżej ocenionego wystąpienia otrzyma zwolnienie z egzaminu lektoratowego, tytuł The best speaker of 2022 oraz cenne nagrody rzeczowe. Dodatkowo przewidziana została również nagroda publiczności oraz nagrody rzeczowe dla wszystkich prelegentów biorących udział w konkursie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w wydarzeniu (zarówno czynnego jak i biernego). Informacje szczegółowe na temat konkursu zamieszczone są w załączonym poniżej regulaminie. Informacje dodatkowe uzyskać można u organizatorów wydarzenia (mgr Katarzyna Kurek - kkurek@prz.edu.pl, mgr Małgorzata Doroszkiewicz -  mdoroszk@prz.edu.pl, mgr Agnieszka Kozik - a.kozik@prz.edu.pl, dr Mateusz Szal - mszal@prz.edu.pl  )

Rejestracja:

Formularz do głosowania na najlepsze wystąpienie: