Strona: Konsultacje pracowników w semestrze zimowym 2022/2023 / Centrum Języków Obcych

Konsultacje pracowników w semestrze zimowym 2022/2023

 

Nazwisko i imię

1 termin

2 termin

Pokój

1

Bieniasz Magdalena

pon. 12:15-13:45

pt. 8:45-10:15

J-109

2

Czerwiński Piotr 

pon. 14:00-15:30

wt. 14:00-15:30

J-106

3

Doroszkiewicz Małgorzata

pon. 8:55-10:25

wt. 8:55-10:25

J-104

4

Fleszar Mateusz

wt. 13:00-14:30

pt. 13:00-14:30

J-106

5

Gajdek Tomasz

śr. 12:00-13:30

pt. 8:50-10:10

J-107

6

Jagiełło Małgorzata

pon. 12:15-13:45

wt. 12:15-13:45

J-114

7

Jagusztyn Iwona

pon. 10:30-12:00

pt. 8:50-10:20

J-104

8

Januszewski Piotr

wt. 10:30-12:00

śr. 12:15-13:45

J-106

9

Jaworski Jarosław

czw. 14:00-14:45

------------

J-109

10

Kalandyk Izabela

pon. 10:40-12:10

pt. 10:40-12:10

J-105

11

Kania Katarzyna

pon. 10:30-12:00

czw. 12:00-13:30

J-111

12

Kawa Magdalena

śr. 12:15-13:45

pt. 10:30-12:00

J-109

13

Kolasa Ewa

pon. 14:00-15:30

wt. 12:05-13:35

J-114

14

Kołodziej Małgorzata

wt. 12:00-13:30

czw. 9:00-10:30

J-108

15

Kosturek-Dybaś Kamila

wt. 10:30-12:00

pt. 10:30-12:00

J-109

16

Kozik Agnieszka

wt. 12:30-14:00

pt. 10:15-11:45

J-105

17

Kurek Katarzyna

pon. 10:30-12:00

pt. 12:15-13:45

J-104

18

Lach Helena

czw. 12:05-13:35

pt. 8:35-10:05

J-107

19

Majkowska Ilona

wt. 10:30-12:00

wt. 12:30-14:00

J-114

20

Mamczur Magdalena

czw. 10:30-12:00

pt. 9:00-10:30

J-105

21

Mazurek Jolanta

pon. 12:00-13:30

pt. 10:30-12:00

J-105

22

Młodochowska Katarzyna

pon. 12:15-13:45

wt. 10:45-12:15

J-107

23

Ochab Barbara

pon. 12:30-14:00

wt. 12:00-13:30

J-109

24

Oleksiewicz Barbara

pon. 10:45-12:15

czw. 8:30-10:00 (A), 10:45-12:15 (B)

J-103

25

Paluch Magdalena

pon. 15:30-17:00

------------

J-103

26

Piątkiewicz Paweł

wt. 10:30-12:00

śr. 8:50-10:20

J-106

27

Potocka Karolina

śr. 12:00-13:30

pt. 10:30-12:00

J-109

28

Rejman Dorota

wt. 12:30-14:00

pt. 10:45-12:15

J-103

29

Rochecka Barbara

wt. 12:15-13:45

czw. 12:15-13:45

J-104

30

Sękowski Kamil

wt. 12:30-14:00

pt. 9:00-10:30

J-106

31

Sondej Aneta

śr. 17:30-18:15

------------

J-110

32

Szal Mateusz

wt. 10:30-12:00

śr. 12:15-13:45

J-107

33

Wawrzkiewicz Justyna

śr. 8:45-10:15

pt. 10:30-12:00

J-105

34

Wyrostek Anna

pon. 10:15-11:45

wt. 10:45-12:15

J-103

 

 

 

 

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.
Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Akceptuję