Dyżury dydaktyczne pracowników sesja zimowa 2019/2020

 Dyżury dydaktyczne pracowników SJO w sesji zimowej zasadniczej i poprawkowej 2020 r.

 

NAZWISKO I IMIĘ

POKÓJ

Dzień/godziny

Dzień/godziny

Dzień/godziny

JĘZYK ANGIELSKI

 

 

 

 

1. Bieniasz Magdalena

J-108

pon. 8:45-9:45

wt. 8:45-9:45

czw. 8:45-9:45

2. Czerwiński Piotr

J-106

od 10.02.

pon. 10:30-11:30

pon. 16:00-17:00

wt. 9:00-10:00

wt. 16:00-17:00

śr. 9:30-10:30

śr. 16:00-17:00

3. Czułno Łukasz

J-107

pon. 9:30-10:30

śr. 9:30-10:30

pt. 9:30-10:30

4. Doroszkiewicz Małgorzata

J-104

pon. 9:15-10:15

śr. 9:15-10:15

czw. 9:15-10:15

5. Fleszar Mateusz

J-106

pon. 14:00-15:00

wt. 7:00-8:00

czw. 14:00-15:00

6. Jagiełło Małgorzata

J-109

pon. 8:00-9:00

wt. 8:00-9:00

czw. 8:00-9:00

7. Jagusztyn Iwona

J-104

wt. 13:15-14:15

śr. 8:30-9:30

czw. 8:30-9:30

8. Januszewski Piotr

J-108

wt. 12:00-13:00

czw. 12:00-13:00

pt. 12:00-13:00

9. Kalandyk Izabela

J-105

pon. 8:15-9:15

wt. 8:15-9:15

czw. 8:15-9:15

10. Kania Katarzyna

J-111

pon. 10:00-11:00

wt. 10:00-11:00

śr. 10:00-11:00

11. Kolasa Ewa

J-105

pon. 9:30-10:30

śr. 9:30-10:30

czw. 9:30-10:30

12. Kosturek-Dybaś Kamila

J-109

pon. 8:45-9:45

śr. 8:45-9:45

czw. 8:45-9:45

13. Kozik Agnieszka

J-101

wt. 10:30-11:30

czw. 10:30-11:30

pt. 10:30-11:30

14. Kurek Katarzyna

J-104

pon. 10:00-11:00

śr. 10:00-11:00

czw. 11:00-12:00

15. Lach Helena

J-101

pon. 14:00-15:00

śr. 15:00-16:00

czw. 10:00-11:00

16. Mamczur Magdalena

J-102

pon. 9:00-10:00

śr. 9:00-10:00

pt. 9:00-10:00

17. Ochab Barbara

J-114

pon. 9:30-10:30

wt. 9:30-10:30

czw. 9:30-10:30

18. Oleksiewicz Barbara

J-103

pon. 9:00-10:00

wt. 9:00-10:00

czw. 9:00-10:00

19. Piątkiewicz Paweł

J-106

pon. 8:30-9:30

czw. 10:00-11:00

pt. 10:00-11:00

20. Placek Grzegorz

J-107

pon. 13:00-14:00

śr. 13:00-14:00

pt. 13:00-14:00

21. Potocka Karolina

J-109

pon. 8:45-9:45

śr. 8:45-9:45

czw. 8:45-9:45

22. Rejman Dorota

J-103

 

pon. 17:00-18:00

03.02. 10:00-11:00

wt. 8:30-9:30

czw. 9:30-10:30

23. Rochecka Barbara

J-104

pon. 9:30-10:30

wt. 9:30-10:30

czw. 9:30-10:30

24. Sękowski Kamil

J-106

pon. 8:00-9:00

wt. 9:00-10:00

pt. 8:00-9:00

25. Szal Mateusz

J-107

od 10.02

wt. 9:30-10:30

wt. 16:00-17:00

śr. 9:30-10:30

śr. 16:00-17:00

pt. 9:30-10:30

pt. 16:00-17:00

26. Wawrzkiewicz Justyna

J-102

pon. 9:00-10:00

śr. 8:30-9:30

czw. 8:30-9:30

27. Wyrostek Anna

J-103

pon. 9:00-10:00

wt. 9:00-10:00

czw. 10:00-11:00

JĘZYK NIEMIECKI

 

 

 

 

1. Kołodziej Małgorzata

J-108

wt. 9:30-10:00

śr. 9:30-10:00

pt. 9:30-10:00

2. Kozłowska Małgorzata

J-101

 

 

 

3. Majkowska Ilona

J-114

pon. 17:15-18:15

wt. 17:15-18:15

czw. 17:15-18:15

JĘZYK FRANCUSKI

 

 

 

 

1. Sondej Aneta

J-103

pon. 14:00-15:00

-----

-----

JĘZYK ROSYJSKI

 

 

 

 

1. Ksiądz Iwona

J-109

śr. 7:00-8:00

-----

-----

 

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.
Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Akceptuję