Dyżury dydaktyczne

Dyżury dydaktyczne pracowników

red. Piotr Czerwiński

 

Dyżury dydaktyczne pracowników SJO s.letni 2016/2017

 

NAZWISKO I IMIĘ

Pokój

I TERMIN

II TERMIN

JĘZYK  ANGIELSKI

 

 

 

1. Bieniasz Magdalena

J108

Poniedziałek 8.45-9.30

Piątek 12.15-13.45

2. Cieślicka Anna

J114

Środa 12.00-13.30

Czwartek 10.30-12.00

3. Czerwiński Piotr

J106

Poniedziałek 15.30-17.00

Wtorek 15.30 -17.00

4. Czułno Łukasz

J107

Poniedziałek 9.00-10.30

Wtorek 9.00-10.30

5. Doroszkiewicz Małgorzata

J104

Poniedziałek 12.05-13.35 

Czwartek 13.50-15.20 

6. Fleszar Mateusz

J106

Poniedziałek 12.00-13.30

Wtorek 15.45-17.15

7. Gajdek Tomasz

J107

Środa 8.45-10.15

Piątek 8.45-10.15

8. Jagiełło Małgorzata

J109

Poniedziałek 10.30-12.00

Środa 8.45-10.15

9. Jagusztyn Iwona

J104

Poniedziałek 12.10-13.40

Wtorek 12.15-13.45

10. Januszewski Piotr

J108

Poniedziałek 10.30-12.00

Środa 8.45-10.15

11. Kalandyk Izabela

J105

Poniedziałek 12.15-13.45

Środa 10.30-12.00

12. Kania Katarzyna

J103

Wtorek 12.15-13.45

Środa 10.30-12.00

13. Kawa-Ledniowska Magdalena

J109

Poniedziałek 10.30-12.00

Wtorek 12.25-13.55

14. Kolasa Ewa

J105

Wtorek 14.00-15.30

Środa 10.15-11.45

15. Kozik Agnieszka

J108

Środa 12.00-13.30

Piątek 10.15-11.45

16. Kurek Katarzyna

J104

Wtorek 12.00-13.30

Czwartek 10.15-11.45

17. Mamczur Magdalena

J102

Środa 12.10-13.40

Piątek 9.00-10.30

18. Mazurek Jolanta

J102

Wtorek 12.30-14.00

Piątek 12.30-14.00

19. Ochab Barbara

J114

Środa 12.00-13.30

Piątek 10.15-11.45

20. Oleksiewicz Barbara

J103

Wtorek 14.15-15.45

Piątek 10.30-12.00

21. Piątkiewicz Paweł

J106

Środa 10.15-11.45

Czwartek 12,00-13.30

22. Placek Grzegorz

J107

Poniedziałek 10.30-12.00

Środa 14.00-15.30

23. Potocka Karolina

J109

Wtorek 14.00-15.30

Piątek 12.30-14.00

24. Rejman Dorota

J103

Środa 10.30-12.00

Piątek 15.15-16.45

25. Rochecka Barbara

J104

Środa 9.00-9.45

 

26. Sękowski Kamil

J106

Środa 8.45-9.30

 

27. Skubicka-Czarnek Barbara

J102

Piątek 13.00-13.45

 

28. Szal Mateusz

J107

Środa 14.00-15.30

Piątek 10.30-12.00

29. Warmbier Kamila

J105

Piątek 15.30-17.00

 

30. Wawrzkiewicz Justyna

J102

Wtorek 17.30-18.15

 

31. Wyrostek Anna

J103

Środa 8.45-10.15

Piątek 10.30-12.00

JĘZYK NIEMIECKI

 

 

 

1. Kołodziej Małgorzata

J108

Poniedziałek 10.20-11.50

Środa 10.30-12.00

2. Kozłowska Małgorzata

J101

Poniedziałek 8.30-10.00

Czwartek 14.00-15.30

3. Lebiedź-Wisz Grażyna

J101

Poniedziałek 9.00-10.30

Czwartek 11.30-13.00

4. Ludwin Maria

J101

Wtorek 12.00-13.30

Czwartek 16.00-17.30

5. Majkowska Ilona

J111

Poniedziałek 9.00-10.00

Wtorek 9.00-10.00

Piątek 9.00-10.00

6. Skupieńska Dorota

J101

Wtorek 12.30-14.00

Piątek 12.30-14.00

 

JĘZYK ROSYJSKI

 

 

 

1. Ksiądz Iwona

J109

Wtorek 16.45-17.30

 

JĘZYK FRANCUSKI

 

 

 

1. Sondej Aneta

J114

Wtorek 8.15-9.00

 

 

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.
Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Akceptuję