Strona: XII Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego / Centrum Języków Obcych

XII Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego

2017-01-26

Wyniki I- go Etapu XII Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego dla studentów Wyższych Uczelni Technicznych.

W dniu 25.11.2016 na Politechnice Rzeszowskiej odbył się I-szy Etap XII Olimpiady Języka Niemieckiego Wyższych Uczelni Technicznych.

W Olimpiadzie wzięło udział 9 osób. Wszystkim uczestnikom Olimpiady gratulujemy osiągniętych wyników.

Do II- go Etapu zakwalifikował się Pan Mateusz Mazurek, student Mechatroniki na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa PRz.

Serdecznie gratulujemy finaliście i życzymy dalszych sukcesów podczas II- go Etapu, który odbędzie się 19.05.2017, w Studium Języków Obcych Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Student, który zakwalifikował się do finału otrzymuje ocenę bardzo dobry z lektoratu języka niemieckiego i zwolnienie z egzaminu z oceną bardzo dobry.

Aktualne informacje o Olimpiadzie

Maria Ludwin